Atletico Madrid-Milan, formacionet zyrtare: surpriza te kuqezinjtë

Në Wanda Metropolitan të Madridit, Milan do të përballet me Atletico Madrid me detyrimin për të fituar në mënyrë që të mbajë gjallë shpresën për një kualifikim që duket pothuajse i pamundur.

Befason trajneri Pioli, i cili ka vendosur të lërë në stol Leao dhe Ibrahimovic.

Formacionet zyrtare

ATLETICO MADRID (3-5-2): Oblak; Savić, Giménez, Hermoso; Llorente, Lemar, Koke, De Paul, Carrasco; Suárez, Griezmann.

MILAN (4-2-3-1): Tătărușanu; Kalulu, Kjær, Romagnoli, Hernández; Tonali, Kessie; Saelemaekers, Díaz, Krunić; Giroud.

Leave A Comment