• Home
  • Category: Basketboll

E veja e Kobe Bryant kërkon shifrën e frikshme si dëmshpërblim, i shpërndanë fotot makabre të kufomave të burrit dhe vajzës Gianna

Vanessa Bryant po kërkon 75 milionë dollarë dëmshpërblim nga Los Angeles County për shkelje të privatësisë dhe neglizhencë në publikimin e fotove nga rrëzimi i helikopterit që vrau bashkëshortin e saj Kobe, vajzën e tyre Gianna dhe shtatë të tjerë.Është dashur të priste ditën e dhjetë të gjykimit që avokati…

I shpërndanë fotot e Kobe Bryant dhe vajzës, pas aksidentit fatal. E veja në gjyq: Ndihem e shkatërruar, e lënduar dhe e tradhtuar

E veja e Kobe Bryant, Vanessa Bryant, akuzoi ashpër këtë të premte autoritetet për përhapjen e paligjshme të fotografive të trupave të copëtuar të ish-legjendës së Los Lakers dhe vajzës së tij Gianna (13 vjeçe), pasi humbën jetën në një aksident me helikopter.“Ndihem e shkatërruar, e lënduar dhe e tradhtuar…

Kombëtarja grumbullohet në Durrës, nis përgatitjen për dy sfidat e Europianit

Kombëtarja e Shqipërisë në basketboll për meshkuj ka nisur sot përgatitjet për fazën para-eliminatore të Europianit 2025. Kuqezinjtë e drejtuar nga trajneri Afrim Bilali janë grumbulluar në mjediset e akademisë “Dhimitraq Goga” në Durrës, ku do të qëndrojnë për disa ditë. Shqipëria do të luajë dy ndeshje gjatë muajit shkurt:…