• Home
  • Category: Kategoria Superiore

Tirana mposht Skënderbeun me drithërima, Partizani fundos Teutën me “poker”

Triana ka munddur 3-2 Skënderbeun në javën e 19-të të Superiore-s. Bardheblutë kanë siguruar një avnatazh të trefishtë në 49 minutat e para, por kanë rrezikuarta shpërdorojnë në fund. Seferi (15’), Limaj (42’) dhe Devid (49’) kanë shënuar për Tiranën, Zguro (66’) dhe Mensah (96’) për Skënderbeun. Bardheblutë kryesojnë renditjen…