CHAMPIONS: Mbappe nuk fal, Leipzig proteston (Video)

Është zhbllokuar në minutën e 9-të sfida mes PSG dhe Leipzig.

Ka qenë Kylian Mbappe që ka shënuar për vendasit, duke finalizuar kundërsulmin me një goditje perfekte.

Protesta nga lojtarët e Leipzig, që kanë pretenduar për një faull në limitet e zonës së rreptësisë.

Leave A Comment