CR7 ndëshkon Villarreal dhe shkruan historinë (Video)

Villarreal-United është zhbllokuar në minutën e 78-të.

Ka qenë Cristiano Ronaldo që i ka dhuruar avantazhin anglezëve në ndeshjen e Champions League.

Portugezi është bërë lojtari i parë në histori që shënon në pesë ndeshjet e para të një klubi anglez në një sezon të Kupës së Kampionëve/Champions League (duke përjashtuar fazën kualifikuese).

Leave A Comment