Dzeko zbulon sekretin e tij: Kjo është arsyeja pse jam tek Inter

Edin Dzeko është konfirmuar si një sulmues race dhe pika më e fortë e Inter-it.

Boshnjaku ka qenë vendimtar në ndeshjen kundër Shakhtar që i ka lejuar zikaltërve të kualifikohen në 1/8-at e Champions League.

“Inter më ka marrë për të shënuar gola të tillë. Ndihem shumë mirë me këta kampionë që e kanë treguar vlerën e tyre edhe në sezonin e kaluar”, ka thënë ish-sulmuesi i Roma-s.

“Kërkoj gjithmonë të jap maksimumin, kur fiton je më i lumtur. Kam mësuar se nuk duhet të dorëzohesh kurrë”.

Leave A Comment