• Home
  • La Liga
  • E KRYER | Barcelona bën goditjen e madhe dhe trondit Dembele…

E KRYER | Barcelona bën goditjen e madhe dhe trondit Dembele…

Barcelona ka arritur akordin zyrtar për transferimin e sulmuesit të krahut të Ëolves, Adama Traore, që ka qenë pjesë e ekipit blaugrana disa vite më parë.

Një huazim me të drejtë blerje që është vendosur në 30 mln euro dhe bonuse.

Një sinjal i fortë ky i cili godet tashmë Dembele, që ka ndryshuar mendje për të rinovuar, por që klubi sipas medieve iberike i ka referuar se duhet të gjejë ekip tjetër pasi nuk është në plane: edhe pse shpresa për rinovim nuk duhet shuar totalisht…

Adama Traore refuzoi Tottenham qe se fundmi provoi ta merrte.

Leave A Comment