• Home
  • Kosova
  • “Ëndrra ime”, gruaja e Muriqit shqetëson Lazio-n

“Ëndrra ime”, gruaja e Muriqit shqetëson Lazio-n

Vedat Muriqi nuk po gjen hapësira me Sarri-n dhe mund të largohet nga Lazio.

Hipoteza më e mundshme në rast të një lamtumire të sulmuesi kosovar është kthimi në  Turqi, te Fenerbahce, ku do të huazohej për gjysmën e dytë të sezonit.

Një hipotezë që pëlqehet nga gruaja e sulmuesit, e cila ka publikuar në Instagram fotografinë e emisionit sportiv turk Sport që ka folur për një kthim të mundshëm të Muriqit në Turqi.

“Ëndrra ime”, ka qenë komenti i saj.

Leave A Comment