• Home
  • Bundesliga
  • Frankfurt-Dortmund 2-0: Haaland me shokë pësojnë 2 gola në 9 minuta (Video)

Frankfurt-Dortmund 2-0: Haaland me shokë pësojnë 2 gola në 9 minuta (Video)

Është mbyllur 2-0 pjesa e parë e Frankfurt-Dortmund, e vlefshme për javën e 18-të të Bundesliga-s.

Një rezultat befasues për Haaland me shokë, që duket se nuk kanë zbritur në fushë në 45 minutat e para.

Protagonisti i ndeshjes deri tani është Borre, autor i dy golave në minutën e 15-të dhe 24-t.

Leave A Comment