Gafë e pabesueshme nga Atalanta, Villareal nuk e fal (Video)

Ka nisur me gol sfida mes Atalanta-s dhe Villarreal, që do të përcaktojë skuadrën e fundit që do të kualifikohet në 1/8-at e Champions League.

Spanjollët kanë arritur të kalojnë në avantazh pas vetëm 3 minutash lojë.

Ka qenë Danjuma që ka shënuar për miqtë, duke përfituar nga një gafë e zikaltërve në mesfushë.

Leave A Comment