• Home
  • Champions League
  • “Kjo është ajo që duam”, Kroos ndez ëndrrat e tifozëve: Nuk do të jetë e lehtë

“Kjo është ajo që duam”, Kroos ndez ëndrrat e tifozëve: Nuk do të jetë e lehtë

Toni Kroos ka dhënë një intervistë interesante për kanalet zyrtare të Los Blancos.

MOMENTI – “Jam mirë, më është dashur pak për ta kaluar dëmtimin që kam patur, por tani ndihem mirë. Më është dashur ndërprerja për kombëtaren. Kam luajtur pothuajse të gjitha gjashtë ndeshjet e fundit dhe tani duhet të bëjë një punë specifike”, ka thënë Kroos.

AMBICIE – Mesfushori ka folur më pas për objektivat që Los Blancos duhet të arrijnë në këtë sezon:

“Në këtë klub do të fitosh çdo kompeticion. Si grup argëtohemi dhe duam të fitojmë. Mund të them se duam të fitojmë La Liga-n dhe Champions League, por e dimë se do të jetë e vështirë”.

Leave A Comment