• Home
  • Laçi
  • Laçi turpëron Dinamon dhe kthehet te fitorja me goleadë (Video)

Laçi turpëron Dinamon dhe kthehet te fitorja me goleadë (Video)

Laçi ka marrë një fitore bindëse në javën e 11-të të Superiores kundër Dinamos.

Dinamovitët kanë rezistuar një pjesë loje dhe më pas janë shpërbërë në 45 minutat e dyta.

Pjesa e parë është mbyllur 1-0 nga një gol i Guindos në minutën e 7-të.

Festivali i golave ka ardhur në të dytën me autogolin e Demirit (54′) dhe golat e Shehut (60′), përsëri Guindo (73′) dhe Lushkja (76′).

Leave A Comment