Lewa realizon golin e mbrëmjes, Bayern nuk humb kohë në Kiev (Video)

Super Lewandowski!

Ylli i Bayern Munich ka zhbllokuar në minutën e 14-të ndeshjen e Champions League kundër Dinamos së Kievit. Dhe e ka bërë me një gol magjik.

Polaku ka tundur rrjetën me një roveshiatë.

Leave A Comment