Lukaku kthen në lojë Chelsea-n, rusët i sjellin fat belgut (Video)

Chelse ka barazuar ndeshjen ndaj Zenit-it.

Ka qenë Lukaku që ka realizuar për londinezët.

Belgu ka shënuar në të gjitha 4 ndeshjet e luajtura në Champions kundër skuadrave ruse (5 gola), në shtëpi dhe në transfertë kundër CSKA Moscow në 2017-18 dhe në shtëpi dhe transfertë kundër Zenit-it në këtë sezon.

Leave A Comment