• Home
  • Premier League
  • NGA ANGLIA | Cristiano Ronaldo merr vendimin mbi Ralf Rangnick! Tani klubi i United…

NGA ANGLIA | Cristiano Ronaldo merr vendimin mbi Ralf Rangnick! Tani klubi i United…

Dhoma e zhveshjes së Mançester Junajtid pret fundin e sezonit për të “zhveshur” Ralf Rangnick. Trajneri gjerman nuk ka mundur të fitoje zemrën e lojtarëve apo edhe të tifozëve, duke qenë se rezultatet e marra janë në përputhje me ato të mbledhura nga Ole Gunnar Solskjaer.

Nuk pritej ndryshim kursi dhe Djajtë e Kuq po studiojnë hapat e mëtejshëm: favorit për stolin është Mauricio Pochettino, ndërsa arkitekti i projektit Red Bull do të bëhet drejtor sportiv…

Rangnick në zemër shpresonte të konfirmohej por pothuajse të gjithë senatorët u rreshtuan kundër tij, duke filluar nga Cristiano Ronaldo, i cili nuk i mori mirë kritikat e menaxherit për mungesën e arritjeve të sulmuesve…

Portugezi, raporton AS, nuk do të largohet nga Manchesteri, ku është shumë mirë: PSG nuk e ka menduar kurrë si alternative!

Leave A Comment