• Home
  • Bundesliga
  • Oferta e Bayern-it nuk vjen, dy klube angleze përgatiten për goditjen e madhe

Oferta e Bayern-it nuk vjen, dy klube angleze përgatiten për goditjen e madhe

Thomas Muller mund të largohet nga Bayern Munich?

Kontrata e 32-vjeçarit do të skadojë në qershorin e 2023-shit, por nga klubi bavarez nuk ka ardhur akoma një ofertë për rinovimin.

Bavarezët mund të mendojnë se do ta kenë të lehtë të gjejnë një marrëveshje me flamurin e tyre, por SportBild ka shkruar se gjermanët duhet të bëjnë kujdes ndaj dy skuadrave të Premier League.

Everton dhe Newcastle, në fakt, janë gati të bëjnë seriozisht në verë.

Leave A Comment