• Home
  • Kupa e Botës
  • Paulo Sousa zyrtarizon “tradhtinë”, Polonia mbetet pa trajner dhe në mars…

Paulo Sousa zyrtarizon “tradhtinë”, Polonia mbetet pa trajner dhe në mars…

Trajneri Paulo Sousa, pasi ka zgjidhur kontratën me Federatën Polake të Futbollit dhe është bërë trajneri i ri i Flamengo-s.

Lajmi është dhënë nga zyra e shtypit e klubit brazilian.

Kombëtarja polake është aktualisht pa trajner dhe marsin e ardhshëm do të luajë në playoff për të siguruar një vend në Kupën e Botës.

Leave A Comment