• Home
  • Bundesliga
  • Pepi, 18-vjeçari io Dallasit që e duan të gjithë: futet në garë edhe Bayern

Pepi, 18-vjeçari io Dallasit që e duan të gjithë: futet në garë edhe Bayern

Ricardo Pepi, talent 18-vjeçar në pronësi të Dallas në MLS, vazhdon të tërheqë vëmendjen e klubeve europianë.

Në fakt, pas interesimit të Bologna-s, Southampton dhe Wolfsburg, sipas Kicker, edhe Bayern Munich është vënë në lëvizje për lojtarin.

Vlerësimi aktual i Pepi-t është rreth 15 milionë euro.

13 gola dhe 2 asiste për 18-vjeçarin në 31 ndeshje të luajtura në MLS.

Leave A Comment