• Home
  • Kupa e Botës
  • Rami nuk heq dorë nga ëndrra: Nuk jam plotësisht budalla, por këtë nuk do ta bëj kurrë

Rami nuk heq dorë nga ëndrra: Nuk jam plotësisht budalla, por këtë nuk do ta bëj kurrë

Adil Rami nuk heq dorë nga kombëtarja e Francës.

Mbrojtësi i Troyes, ish-yll i Milan-it dhe kampion bote në 2018-ën, ka deklaruar për Le Parisien:

“Nuk jam plotësisht budalla, e shikoj nivelin që kanë disa të rinj qënuk kanë luajtur kurrë më parë me kombëtaren, si Saliba ose Clauss”, ka thënë Rami.

“E di se ardhmja do të jetë e shndritshme për Francën, por nuk e dimë për 5farë ka nevojë Deschamps. Unë jam gati të ndihmoj, nuk do të heqë kurrë dorë nga Bleus me dëshirën time, kurrë”.

Leave A Comment