• Home
  • Skënderbeu
  • Skënderbeu fiton sfidën për mbijetesë, mund 2-1 Kastriotin (Video)

Skënderbeu fiton sfidën për mbijetesë, mund 2-1 Kastriotin (Video)

Skënderbeu është kthyer te fitorja në kampionatin shqiptar.

Bardhekuqtë kanë mundur 2-1 në shtëpi Kastriotin.

Një fitore që i ka ndihmuar korçarët të barazojnë me pikë Dinamon në vendin e shtatë të renditje.

Mensah (11′) dhe Meksi (68′) kanë shënuar për Skënderbeun. Greca (40′) për miqtë.

 

Leave A Comment