• Home
  • Flamurtari
  • Video: Abazaj shënon supergol, Flamurtari nuk reziston!

Video: Abazaj shënon supergol, Flamurtari nuk reziston!

Kukësi ka kaluar shumë shpejt në avantazh ndaj Falmurtarit. Ekipi vendas gjeti golin me anë të Kristal Abazajt. Ky i fundit gënjeu 4 mbrojtës dhe mposhti portierin Shpëtim Moçka.

Gjuajtja e sulmuesit të Kukësit ishte shumë e fortë dhe ia doli që t’i jepte avantazhin ekipit të tij.

Leave A Comment