• Home
  • Nations League
  • Video: Gjermania dhuron spektakël, përmbys Ukrainën në 10 minuta

Video: Gjermania dhuron spektakël, përmbys Ukrainën në 10 minuta

Gjermania ka barazuar dhe ka kaluar në avantazh ndaj Ukrainës në harkun e 10 minutave.

Një përmbysje që ka filluar me një gol magjik të Sane në minutën e 23-të dhe që është kompletuar me një gol të Werner në të 33-ën.

Një pjesë e meritës i shkon Goretzka-s, autor i të dy asisteve.

Leave A Comment