• Home
  • Nations League
  • Video: Gjermania e pëson nga super Morata, Giroud barazon për Francën

Video: Gjermania e pëson nga super Morata, Giroud barazon për Francën

Ka nisur me gola mbrëmja e Nations League.

Super ndeshja mes Spanjës dhe Gjermanisë është zhbllokuar në minutën e 14-të me një gol të bukur të Alvaro Morata-s me kokë.

Ndërkohë, Franca është kundërpërgjigjur ndaj Suedisë me një gol të Olivier Giroud. Asistin e ka dhënë Marcus Thuram, djali i legjendës Lilian.

Leave A Comment