Video: Gol i çmendur në Poloni-Holandë

Polonia ka gjetur golin në minutën e 6-të kundër Holandës.

Vendasit kanë realizuar një gol të jashtëzakonshëm me Jozëiak, të ngjashëm me golin e famshëm të realizuar nga Bale kundër Barcelona-s.

Mesfushori i polakëve ka djegur lojtarët e Holandës me një sprint të frikshëm dhe ka shënuar pas një lëvizje magjike.

Leave A Comment