• Home
  • Luftëtari
  • Video: Luftëtari në avantazh, mbrojtja e Bylisit në gjumë

Video: Luftëtari në avantazh, mbrojtja e Bylisit në gjumë

Luftëtari ka kaluar në avantazh ndaj Bylisit në minutën e 62′. Ekipi vendas gjeti golin e avantazhit me anë të Donaldo Açkës. Fili krosoi nga goditja e këndit dhe aty mesfushori i harruar i vetëm në zonë ka gjetur avantazhin me një goditje me kokë për 1-0. Açka u harruar i lirë dhe nuk gaboi nga 2 metra larg portës. 

Leave A Comment