Video: Spanja shkatërron Gjermaninë, Franca përmbys me Pavard

Spanja po dominon ndeshjne Nations League kundër Gjermanisë.

Skuadra e Luis Enrique po fiton 3-0 falë golave të Morata-s (17′) , Torres (33′) dhe Rodri (38′).

Buzëqesh edhe Franca, që ka përmbysur ndeshjen kundër Suedisë me një gol të bukur të Pavard.

 

Leave A Comment