Video: Super aksion nga Franca, Kante zhbllokon rezultatin!

Franca ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Portugalisë. Një aksion shumë i mirë nga Rabiot dhe Griezmann u përfundua me gol nga Kante. Mesfushori ndoqi mirë aksionin dhe topin e kthyer nga portieri e dërgoi në rrjetë për 1-0.

Leave A Comment