• Home
  • Bundesliga
  • MAKTHI I BAYERN QUHET GLADBAH | Nagelsmann & Co e nisin vitin si mos më keq. Macja e zezë godet

MAKTHI I BAYERN QUHET GLADBAH | Nagelsmann & Co e nisin vitin si mos më keq. Macja e zezë godet

Nëse doni të trembni Bayern Munich, përmendini vetëm një emër: Borussia Monchenglabah…

Skuadra që i ka ardhur hakut këto vitet e fundit dhe që sa herë përballet me Bayern Munich jep më të mirën.

Një mace e zezë e tmerrshme, që edhe sot vuri në praktikë frikën e prag ndeshjes, duke fituar në Mynich 1-2 pas golit fillestar të Lewandowskit.

Gjithçka e zgjidhur në pjesën e parë. E ndërsa në fazën e parë barazoi 1-1, në mes është edhe trupi në Kupën e Gjermanisë, me humbjen e Bayern 5-0 ndaj Gladbah…

Sonte, një tjetër fitore ndaj Nagelsmann & Co.

Leave A Comment